Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha folyton cukros udotot...

Ha folyton cukros udotot kivanok a vizet ha nem muszaj megse iszom es meg a tejbe is cukrot teszek az utalhat valami hianyra a szervezetembe? Vagy valami betegsegre? Tudom hogy karos a sok cukor de valamiert csak ilyet iszok szivessen.

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Uditot*
2017. febr. 13. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne is izgasd magad ilyen apróságon. Ha majd a sok cukortól elromlik a fogad, kapsz majd műfogsort. Ha cukorbeteg leszel, olcsóbban kapod az inzulint, meg a fecskendőt is. És ha elhízol, akkor remek fogyókúrák állnak a rendelkezésedre. Eszedbe se jusson megfogadni a tanácsokat. Te magadtól is okosabb vagy.
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert függő vagy! Fogadjunk, hogy cola az a cukros üdítő!
2017. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem cola. Barmi ami nem viz. Nagyon vekony vagyok 165 cm kb 40kg 13 eves fiu. Engem is zavar es tudom hogy nem egeszseges. Es mar erre gondoltam hogy valami talan nem oke es azert kivanom ennyire az edes uditoket.
2017. febr. 13. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el cukorvizsgálatra. Általában azok az emberek kívánják a cukrot,akik cukrosak. Szerintem érdemes lenne meglátogatnod a dokidat,hogy adjon beutalót (ha kell) és elmenni a kórházba egy vércukorszint mérésre.
2017. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom, elfogok menni!
2017. febr. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!