Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tul alacsony pulzus? Estére...

Judit44maja kérdése:

Tul alacsony pulzus? Estére 50 körülire is lemegy. Betalocot szedek

Figyelt kérdés
Sziasztok. Betalocot szedek reggel 25mg dél 12,5mg este 12,5 mg. Igy a pulzusom reggel 68-70 körül van a déli gyógyszer után 60-63 este meg van h 60 de van h 52 re is lemegy. Szerintetek hagyjak el reggel egy negyedet?Igy 3szor 12.5öt szednék szerintetek nem megy nagyon magasra ugy meg? Vagy az olyan pici adag h alig fog változni? Több mozgás segít ? Am. Pánikbeteg vagyok.Nem tudom mit csináljak! Köszönöm a segítséged.
2017. febr. 14. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostöl kell megkérdezned.Altalában a sportolóknak szokott ennyi lenni a pulzusuk.
2017. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondja h saját magamon kell kitapasztalni
2017. febr. 14. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tul nagy az adag amit szedsz. Egy idoben en is szedtem, bar minimalis mennyiseget, aztan 7 ev utan kiderult egy masik orvos vizsgalata utan, hogy nem is lett volna muszaj, nagyon elhamarkodta az elso kardiologus a felirasat... Mindegy, lenyeg, hogy a szervezeted nagyon megszokja egy ido utan, es ha mondjuk csokkented az adagot, vagy abbahagyod akkor par napig nagyon megerzed. Aztan visszaall a rend. Nem lenne eleg mondjuk csak reggel es este szedni? Eleve a 68-70-es pulzus teljesen normalis mar. MIota szeded? En anno napi egyszer 2,5 mg-mot szedtem (teheat a te reggeli adagodnak a tized reszet!), amit par ev mulva meg ennek a felere is csokkentettek. Es meg ez a kicsi is szamit!
2017. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen baj. (Nekem régebben 39-40 körül volt, de jó is volt.). Gyogyó nélkül nyugalmi helyzetben mennyi ?
2017. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi gyógyszer nélkül. De ma felére csökkentettem a reggelit de estére igy is 52 59. 2 éve szedem. De nagyon parázós vagyok félek h ha csökkentem akk frlmegy a vérnyomásom de így meg alacsony a pulzus még napközbe oké de este... félek és állandóan méregetem... már beleőrülök és van egy kicsi lányom aki mindig csak sírni lát. Mindentől félek. Nem tudom hogy tudnám ezt legyözni... Állandóan ezzwl fogl pulzus és vérnyomás....
2017. febr. 15. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

A vernyomas es a pulzusszam nem feltetlenul fugg ossze! Nekem a vernyomasom teljesen normalis volt mindig, csak a pulzusszam volt magas. Tehat nem feltetlen kell hogy a vernyomasod felmenjen a gyogyszer adag csokkentesetol. De a helyedben konkretan rakerdeznek erre az orvosnal.

2017. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!