Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki egy...

Normális, ha valaki egy étrendkiegészítőt 2 évvel a lejárta után akar elkezdeni szedni? Mert szerintem nem. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
A BioCLA + T-ről lenne szó. Szerintem egészségtelen, ha már romlottan kezdi el szedni, de az említett személyt ez nem érdekli, és szedni akarja. Hiába mondom neki, hogy bármiféle mellékhatása is lehet...
2010. máj. 8. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem sem jó ötlet szedni...ha max. 2-3 hónap lejáratú lenne, akkor még nem lenne semmi baja tőle, de 2 év az azért sok...

mondd azt neki, h megkérdeztél egy gyógyszerészt a dologról és azt mondta, h sok következménye lehet, már nem emlékszel pontosan miket mondott (szakszavakkal mondta), de sorolt pár dolgot...hátha ezzel rá tudnád venni, h ne szedje be az étrendkiegészítőt:)

vagy vegyen újat, biztos nem kerül olyan sokba...mondd neki, h inkább adja ki érte azt a pár ezer forintot, minthogy később baja legyen és aztán mégtöbbet kelljen kiadnia bogyókra...

persze, nem biztos h lenne tőle komoly baja...de azért biztos, ami biztos:)

sok sikert:)

2010. máj. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. máj. 9. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!