Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó barátom ki...

Egy nagyon jó barátom ki akarja próbálni az extasy-t. lehet belőle komolyabb baja?

Figyelt kérdés

Már megszerezték a cuccot, minden elő van készítve..

De én nagyon aggódom érte. Van rá okom?



2017. febr. 21. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van!!! Ne hagyd
2017. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérnék szépen indoklást is
2017. febr. 21. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hatások: 4 óráig tart kb boldog vagy örülsz szépnek látod a világot az embereket mindent persze lehet forditva is töled is függ hogy milyen a hangulatod ahogy kijön a hatása olyan depresszióba méssz kb 4 napra hulla fáradt lesszel akkor is ha alszol. Ja arrol ne is beszéljünk hogy le is álhat a szived ha nem birja a szervezeted
2017. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul szorongást és paranoiát is okozhat!!
2017. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valaki már próbálta is?
2017. febr. 21. 00:32
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen egy ismerösöm igy halt meg.
2017. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer kiprobáltam vele szerintem tök sz.r ideges lettem töle.
2017. febr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szegi roland válasza:

Najó...

Tisztázzuk, ha már mindenki baromságokat ír!

A konkrét válasz: Igen, lehet baja.

Milliónyi hatása lehet, mivel nem csak egy fajta van. Az előállításnál egy koncepciót vesznek figyelembe (remélhetőleg), hogy boldogság, pörgés,halucináció, szeretet, kábultság, vagy akármilyen élvezeti hatást váltson ki. Ezáltal nem lehet megmondani hogy meddig tart a hatása, és hogy milyen lesz a ledzsaló (másnap). De nagy valószínűséggel nem lesz baja tőlle, és remélhetőleg jól fogja érezni magát. De ebből a szempontból aggodalomra mindíg lehet ok, ha elemegy sétálni akkor is:)

2017. júl. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!