Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez húzódás, vagy valamik...

Ez húzódás, vagy valamik komolyabb probléma lehet?

Figyelt kérdés
2 hete elvoltunk focizni, egyszer csak kis szúró szerű fájdalmat éreztem a bal térdem belső felén, utána még kicsit néha beleszúrt, de nem volt semmi problémám utána, tegnap újra elmentünk focizni és akkor ugyanez. Néha beleszúrt kicsit de kibírható volt. Itthon viszont leültem, behajlítottam a lábam, majd utána szinte alig bírtam kinyújtani és azóta is fennáll ez a probléma. Ha behajlítom a lábam csak nagy fájdalmak mellett tudom kinyújtani. Járás közben is érzek enyhe fájdalmat azóta, de ha hírtelen mozdulatot csinálok akkor szintén erősen beleszúr. Ez húzódás lehet vagy valami más? És ha csak húzódás akkor mennyi ideig érdemes hanyagolnom a focizást, meddig pihentessem?
2017. jan. 21. 11:19
 1/1 nandi00 válasza:
Mutasd meg egy orvosnak, azok megfogják mondani.
2017. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!