Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet, megfázás?

Mi lehet, megfázás?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött,reggel nem birtam felkellni egy nap fájt a fejem lázasvoltam köhögtem orrdugulás az még egy kicsit most is.

Utána egy napig fájt a vesémnél zavarosat pisiltem,és étvágyam se vot.mostmár nincs semmi baj néha köhögök eggyet és anyi de azóta alig alszok néha szinte semmit.mi lehet a baj?

Neocitránt ittam meg forró teát


2017. febr. 22. 05:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Használ orrsprayt és infralámpázd naponta 4-5 x az orrodat,mert a dugulás arra utal,hogy a melléküregeid még nem tiszták. Szedjél valamilyen hurutoldót is mellé (pl. ACC 200, Fluimucil,stb.)az nem csak az alsó légutakban lévő váladékot segít kiüríteni,hanem az orrban lévőt is és igyál Calciumot.
2017. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az orrdugulás szinte szóra se méltó.

Akkor mitöl nem alszok?

Eddig elhuzodna?

2017. febr. 22. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha már nincsenek zavaró tünetedi,akkor lehet,hogy semmi köze a megfázáshoz. Lehet,hogy csak a mostani időváltozást érzed így meg.
2017. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!