Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tüntessem el a pattanása...

Mivel tüntessem el a pattanásaimat? Info lent.

Figyelt kérdés
Hellotok! Tonicot használtam, de nem segített, így most garnier skin naturalst használom, de ezse segít. Szóval szeretnék kérni tanácsot, hogy mit csináljak, hogy elmúljon a pattanásom?Garniert úgy szoktam, hogy nedves arcbőrre rákenem rajta hagyom kb. 3percet és lemosom, de nem segít. Szappan az használna? Pl. Bekenem arcomat szappanal azt rajtahagynám 15-20percig, az jó lenne?Nem csak pár pattanásom van, de nincs is teli a fejem pattanással.
2010. máj. 9. 11:17
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem a Sudocrem nevű babapopsikenőcs nagyon hatásos. Kezdetben reggel este kend be vékonyan az arcod,később már elég lefekvés előtt. Ha megnézed a tájékoztatóján rajta is van,hogy akne kezelésésre is jó ill. ha rákeresel a neten ott minden le van írva. Remélem segítettem! Sok sikert :)
2010. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Hát sok mindentől függ, hogy mikor vagy hogyan tudsz megszabadulni tőlük.Egy biztos, én a régi és természetes megoldások híve vagyok: radírozd le az arcod bőrradírral (kozmetikusom ajánlása volt:finom só és méz bőrradír helyett - nekem bevált és nem kerül egy vagyonba)és kend be vékonyan körömvirág balzsammal. Ne krémet vegyél belőle az nem jó semmire, csak a balzsam használ igazán gyulladás ellen. Nekem ez bevált. Sok sikert!
2010. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! Nekem a dm-ben kapható teafa olaj maszk vált be a leginkább. Ezt az esti arc tisztítás után a problémás területekre, felkenem, arckrém lenne, nem mosom le ! és reggelre szépen eltünteti a ronda piros gyulladást. Megelőzésre is szoktam használni, tapasztalatom szerint kevésbé jönnek elő a patik.
2010. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!