Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány centi alatt számít...

Hány centi alatt számít valaki törpenövésűnek? Aki nem üti meg a 150 centit, az milyen kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

148 centi vagyok és ez nagyon zavar.

18 éves lány vagyok és már régóta nem tudom elfogadni, hogy még az osztály második legalacsonyabb lánya is 10 centivel magasabb nálam.

Nagyon remélem, hogy nem vagyok törpe.

Egyébként arányos testalkatú vagyok, testileg fejlett, a mellem és a fenekem formás és a derekam is karcsú.

Nem vagyok képes elfogadni magamat, mert senkit nem ismerek, aki ebben hasonlítana rám.

Hiába jön mindenki a befutott 150x centis celebekkel, én még az ő magasságukat sem ütöm meg.

Ebben a magasság kategóriában max. 10 éves kortól cigiző, egészségtelen életmódú növésben visszamaradt szappanopera sztárok vannak, viszont én nem vagyok ilyen, és nem is szeretnék ilyen lenni.



2017. febr. 28. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

" A törpenövésűek átlagos testmagassága 122 cm körüli érték."

Ha arányos a testalkatod,márpedig írtad,hogy az, akkor nem lehetsz törpe,csak alacsony vagy.

Szüleid milyen magasak?Gondolom akkor ők se lehetnek túl magasak.

2017. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy törpe, csak alacsonyabb növésű. Ez genetika. gondolom a szüleid sem magasak. Mivel ezen változtatni nem tudsz, fogadd el magad.Minél előbb eljutsz arra a pontra, annál korábban leszel boldog.

Hidd el, a másik véglet sem jobb. Lányom 180 cm. Nagyon gáz, hogy azonnal a srácok magasságát kell néznie, mivel kissé hülyén néz ki egy alacsonyabb sráccal..

2017. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyik szülőm sem égimeszelő, de nálam jóval magasabbak.

Anyám 162 centi, apám pedig 175.

A nagymamám viszont miliméterre pontosan ugyanolyan magas, mint én. Sokan mondják, hogy rá hasonlítok a legjobban a családból arcvonásokban is.

Viszont az ő idejében ez még teljesen normális magassági kategóriába esett, a női átlagmagasság pedig rengeteget változott 70-75 év alatt.

2017. febr. 28. 22:57
 4/11 Martin3410 válasza:
17%
148 centi bizony *urvára alacsony nekem meg főleg az lenne 16 évesen vagyok 194 centi szóval ekkora lány nem kellene nekem.De viszont a 160 centis törpéknek jó leszel.
2017. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Martin3410: Engem pedig *urvára nem érdekel, hogy sz.r napod volt és ezen a kérdésen akarod kitombolni magad.

Nyilván egy intelligens férfi nem azt fogja nézni, hogy:"Jesszus, 30 centi van köztünk, amúgy szerelmes vagyok beléd, de hogy fogunk ilyen tragikus magasság különbséggel szeretkezni?...Inkább keresek mást..."


Hiszen az embernek milliónyi más külső és belső tulajdonsága van.


Nekem pedig nincs energiám olyan óriás-kisfiúkhoz, akik a nulla IQ-szintjükkel osztják az észt.

2017. márc. 1. 12:52
 6/11 Martin3410 válasza:
21%
Tévedsz 79 vagyok nem 60 és igen büszke vagyok rá magas emberek boldogabbak sokkal és mindenben előnyünk van nem úgy mint a 160 centis 4.
2017. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Martin3410 válasza:
21%
40 kilós szerencsétleneknek.
2017. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Martin3410 válasza:
2017. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit megadnák érte, hogy olyan alacsony legyek. Simén felvehetüsz egy magassarkút és csinosabb leszel tőle. Én meg szenvedek 180 centisen, mert még cipőt is alig kapol,aminek nincs semmi sarka. Egyszerűen utálom, mindennap szenvedek miatta.
2017. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is kb ekkora vagyok, mint te ;) 18 évesen marha nehéz volt elfogadni,sokat bántottak. Ma már nem izgat, ha kérhetnék valamit egy jótündértől,akkor sem szeretnék 170 cm lenni. Parasztok mindig lesznek, őket le kell *arni. Aki szeret, az úgy szeret,ahogy vagy,aki meg nem, az tehet egy szívességet. Amúgy meg nem vagy törpe,nyugi, ilyen géneket örököltél. Nekem anyai ágon mindenki 150 körüli,apai ágon meg 180-190 😀nekünk ez jutott ;)

32/N

2017. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!