Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete fáj a vesém gyógyszer...

Egy hete fáj a vesém gyógyszertúladagolás miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem merem elmondani itthon, mert apám minden ilyen miatt kikészít. Egy fogfájás miatt nem szól hozzám 2 hete, még ő van besértődve.

Múlt hét péntek este volt. Elég rosszul is voltam utána, meg alapból influenzás vagyok, szóval teljesen legyengültem. Meg szedtem a Rubophent, Apranaxot minden nap többet, energiaitallal. Hiányozni ugyanis nem engedtek.

Nagyon fáj a derekam, mintha meg lenne dagadva.

Ha elmegyek orvoshoz, akkor ad rá vakamit? Kiderülhet, hogy mitől van? A szüleim ki fognak akadni, mert eddig nem mondtam. Azt hittem elmúlik.

Már a menésben js zavar. A pisiléssel nincs gondom. Bár először szinte csak tiszta víz jött belőle.


2017. márc. 2. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Még mindig te vagy az aki bevett 10 gyogyszert a fogára? Te agyilag beteg ember vagy....

Azóta se voltal orvosnal de itt van eszed írogatni.

Atya úr isten

2017. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!