Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » O lábam van, tehetek ellene...

O lábam van, tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy enyhe O lábam ,egy 2 éve alakulhatott ki (ha ilyen lehetséges),mert régebbi képeimen teljesen egyenesek. Tehetek ellenne valamit? Igazából annyira nem zavar ,csak attól félek ,hogy rosszabbodhat ,vagy már nem fog változni ?

#Oláb
2017. márc. 3. 13:32
 1/5 Rutinpók válasza:
Ezt most vetted észre mert ez nem alakul ki ennyi idős korban. Kérdezd meg a szüleid mikor tették alád a hintalovat és mekkora volt a derékbősége !
2017. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet ,de olyat is hallottam ,hogy ez genetikai probléma ,a leginkább mégis az érdekel ,hogy tud-e rosszabbodni ?
2017. márc. 3. 13:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ,megnéztem régebbi képeken ,és akkor még nem volt elferdülve ,később sokat futottam ,nem lehet ,hogy az erős behatásra ferdült el ?
2017. márc. 3. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A sokat futottam eléggé megfoghatatlan leírás. Ha nagyon rendszeres sportolás, edzés során napi 10-15 km-t futottál, akkor elképzelhető, hogy a csontok lassan az igénybevételnek megfelelő alakot vesznek fel. Leginkább célravezető az lenne, ha elmennél egy ortopéd szakorvoshoz, aki megalapozott véleményt tud mondani.
2017. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de ugye ebben a korban már nem ferdülhet tovább ?-bármi is a kiváltó oka-
2017. márc. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!