Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen visszér? Mit lehet...

16 évesen visszér? Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

combom közepénél,kívülről észrevettem vékony lilás ereket.Nem nagyon látszódik,de van egy jó pár darab és engem zavar.Anyukámnak nagyon sok van,de neki nagyon látszódik.ezt lehet örökölni?

Mitől van?

Lehet halványítani,eltüntetni?


2010. máj. 10. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát biztos örökölted,

mert nálunk se anyámnak sincs, se nekem

2010. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen ez örökölhető sajnos
2010. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban a jobb lábamban trombózisom volt. Tudod mit ajánlott az orvosom, mert ezzel együtt belső visszér is kialakult. Hetente kétszer, de inkább este lefeküdtem a földre hanyatt és bicikliző mozdulatokat tettem kb fél óráig. És egy évig szedtem rá a Veneruton kapszulát, ami szintén erősíti a vénákat. Ezzel a módszerrel nekem szakorvos mondta elkerülhető a vénák kidudorodása és egy általános jó vérkeringést bíztosít az alsó végtagokban.
2010. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mozogjál, gyalogoljál sokat, hogy a továbbiak kialakulását megelőzzed.
2010. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!