Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor csinálni,...

Mit lehet olyankor csinálni, ha valaki mindkét kezét eltöri és hónaljig gipszben van neki?

Figyelt kérdés
A tesóm 13 éves (fiú) gördeszázott és eltaknyolt, eltört mind a két alkarja. Mind a két karját az ujja tövétől a hónaljáig begipszelték. Ez lesz 6 hétre. Hogy fogjuk ellátni? Hát semmit nem tud egyedül csinálni, még enni se. Anyuék is tanácstalanok. Pár ötlet esetleg, ami segítene?

2017. márc. 9. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nem marad mas, mint hogy etetitek / furdetitek / a lecket irjatok helyette ugy, hogy a megoldasokat o mondja meg / segitetek neki oltozni, de meg wcre menni is. nagyon nehez lesz, de a csalad azert csalad, hogy ezt megoldja.
2017. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ápolni 0-24-ben. A páromnak volt hasonló, csak neki lábtöréssel kombinálva. Egész nap feküdt, én meg itattam,etettem, wcztettem..
2017. márc. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát ez lesz sajnos.
2017. márc. 10. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért gördeszkával elég nehezé így elesni. Nyugodtan ismerje be, hogy verekedett és azért járt így. És nyugodtan lássa el magát, a verekedéshez volt esze, de a következményekhez nem. Oldja meg. Aki tud verekedni az utána a hátsóját is ki tudja törölni gipszelt kézzel, meg enni is tud. Most legyen nagy fiú, nem amikor verekedni kell.
2017. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!