Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SZEGEDIEK! Vascular Plazma adás?

SZEGEDIEK! Vascular Plazma adás?

Figyelt kérdés

Mennyit fizetnek érte és évente hányszor lehet adni? Nem találok róla sehol pontos leírást.

A PlazmaPontnál tudom,hogy 3500 forintot térítenek.


Ti melyiket ajánlanátok? Hol kedvesebbek, figyelmesebbek az orvosok, ápolók?


Picit félek a tűtől, ezért fontos lenne, hogy "jó kezekben" legyek. :)


2017. márc. 9. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak a másiknál voltam, elméletileg fix 3500 mind a kettőnél azt mondta az ott dolgozó, hogy törvény vagy mi van már rá.


"Általában hetente egyszer javasoljuk a plazmaadást. Aki többször akar adni, az egészségi állapot alapján az orvos engedélyével adhat esetenként egy héten kétszer plazmát. Évente 45 alkalommal lehet plazmát adni."


Az oldalukon ez áll.


A másikról nem tudok nyilatkozni, itt nagyon kedves mindenki. Bárhol előfordulhat hiba, mint hogy rosszul szúrnak meg aztán még 2 percig forgatja a tűt benned :D


Azért óvatosan a plazmázással, ugye el kell menni valamilyen időközönként vért is adni és ott azért a hölgy eléggé lebeszélt róla. Ő azt mondta, hogy "ha sokáig szeretne élni ne csinálja" Állítása szerint elég fontos dolgokat is kivesznek belőled, ami még pár havonta nem probléma, de heti rendszerességgel már eléggé nem jó + ha hetente szeretnél menni akkor felváltva szúrd őket, de így is megfog látszódni egy idő után már. Én egyetemistaként elmentem jó párszor, de mióta visszavették 3500ra és a véradós néni mondta ezeket, már maximum másfél havonta járok. Jól jön a pénz, de azért nem szeretném magam tönkre tenni, de ők is figyelnek egyébként rád, van vérkép és ha valami változás van egyből szólnak. Bár külföldi oldalakon írták, hogy elméletileg hosszútávon sem lesz semmi bajod, de azért nem hiszem, hogy normális heti rendszerességgel szúrni magad :D


Egy szó mint száz, azért mértékkel.

2017. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!