Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint 2 napja nem tudok...

Több mint 2 napja nem tudok elaludni pedig nagyon álmos és kimerült vagyok, ezzel már orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Mindenféle praktikát próbáltam amit neten találtam de nem segít semmi, 1 óra múlva meg amúgy is ébrednem kéne. Máskor is nehezen alszom el de sose voltam 24 órán túl ébren. Mi válthat ki ilyet?

2017. márc. 10. 03:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Álmatlanságot nagyon sok minden okozhat. Mindent nem írok le, mert nem lenne elég az oldal. Szorongás, depresszió, agyalgatás, túl sok sport, túl kevés sport, kávé, csoki(!), éhség, tele has, stb. Aggódni még nem kell. Az én rekordom 6 nap volt teljesen ébren, a világrekord 11 nap.Rengeteg dolog segíthet. Nyugtató tea, relax, kifáradás, stb. Próbálj ki mindent.És elsősorban találd ki, hogy miért nem tudsz aludni!Ha az megoldódik, minden rendben lesz.
2017. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!