Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy egész nap...

Mitől van az hogy egész nap fáradt vagyok? Hiába pihenem ki jól magam, mégis úgy érzem hogy fáradt vagyok ezért visszafekszem majd felkelek egy óra múlva és így tovább.

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én dettó.
2017. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán tavaszi fáradtság?

Ha pedig régebb óta tart, lehetnek egészségügyi gondok is a háttérben (pajzsmirigy alulműködés, stb).

2017. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy laborvizsgálatra, és ha nincs semmi, akkor egy kis vitaminszedéssel, sporttal helyre lehet hozni.
2017. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Millió oka lehet.

Pl. rossz ritmus, hiába alszol 10 órát ha minden nap hajnalban mész aludni aztán meg másnap délig alszol.

Vitaminhiány.

Pajzsmirigy gondok.

Fertőzés, betegség.

Lelki gondok.

Alacsony vérnyomás

totozni lehet, de jobban jársz ha elmész dokihoz, csinálnak vérvételt, akkor legalább pár dolgot kilehet zárni.

2017. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A semmittevésbe is ellehet fáradni.Ha a munkahelyemen nincs semmi meló,akkor álltalába már délelőtt olyan szinten elálmosodom,h alig bírom nyitva tartani a szemem,ha van mit csinálni,akkor egész jól elvagyok.Persze más oka is lehet.De próbáld ki,h visszafekvés helyett sétálsz egyet vagy otthon tornázol vagy bármi mást csinálsz.
2017. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!