Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy pánik beteg...

Monsterx54 kérdése:

Lehetséges hogy pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Decemberben feküdtem az ágyba mikor kicsit zsibadni kezdet a bal karom arra meg el kezdtem rá remegni hogy lehetr szívinfarktus és egyre jobban verni kezdet a szívem annyira meg ijedtem hogy ki hívtam a mentőket akik azt mondták nem észlelnek rajtam semmi különöset és hogy menyek el majd vérvételre a házi orvosomhoz adtam vért is meg vízelet mintát is és azt mondta hogy minden tökéletes nálam még a vérnyomás meg a pulzus is.Csak azótta mindig attól félek hogy szívrohamot kapok és sokszor érzék gyenge zsíbadást a karomba egyszer volt olyan hogy szúr a melkkasom de akkor pánikot kaptam ki mentem a szobámból pár perc alatt meg minden el múlt csak szokrszor még érzek ilyen szorongást hogy mindjárt rohamot kapok meg párszor a legkisebb kellemetlen érzéstől félelem érzés kap el ami pár perc múlva el tűnik ha magamba mondom hogy nyugodj meg.Akkor most esetleg pánik beteg lennék vagy tényleg szívroham elő jelei?

2017. márc. 12. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!