Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek sikerült már kigyógyulni...

Kinek sikerült már kigyógyulni a pánikbetegségből és hogyan?

Figyelt kérdés

Minden megoldás érdekel... Mert ez így nem jó, ahogy most vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. dec. 28. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Bocs a válaszért de ez a véleményem. A pánikbetegséget munkával gyógyítják sokat dolgoz meg nem kell mindenért izgulni rád öntenek egy pohár hideg vízet oszt magadhoz térsz pánik betgségből
2012. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Itt vagyok ;)


En kigyogyultam belole, azota normalis eletet elek.

Se dolgozni nem birtam ,se iskolaba, se metron utazni, se emberek kozemenni..mar ott tartottam,hogy ongyilkos leszek,mert ez igy nem elet. Es lekuzdottem a felelmemet, elmentem ujra a munkahelyemre,emberek koze stb es meggyogyultam, de ennek mar 15 eve...

Csak elhatarozas kerdese. Ugy allj a dolgokhoz,hogy te nem felsz es sok onbizalom kell,mert anelkul nem megy.

2012. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Első te egy paraszt vagy, bocs de nekem meg ez a véleményem :) És elárulom neked, hogy dolgoztam pörgős volt az életem akkor is és még is találkoztam ezzel a betegséggel és úgy egy évig meg is keserítette az életem. Kedves kérdező én sokat olvastam róla, nem fordultam orvoshoz , egyszerűen mindig -mindig jobban vissza fogtam magam . Sportolni kezdtem jogáztam, relaxáltam próbáltam teljesen pozitív lenni. Nem fordultam orvoshoz , mert valószínű gyógyszert kaptam volna... na akkor éreztem volna magam csak igazán hülyének :) Persze az sem mindegy hogy nálad miben nyilvánul meg a pánikbetegség! Ha jobbnak látod fordulj orvoshoz, hisz én nem tudhatom n lehet nem voltam túl súlyos eset (bár nem úgy éreztem magam) ! Le lehet küzdeni, de nagyon sok erő és kitartás kell hozzá! Nekem ez már több éve történt, de soha semmi jele hogy vissza térne :) Bár igaz ami igaz boldog is vagyok. Nyugodtan írhatsz is, szívesen segítek ha tudok valamiben!

Kitartás, te is túl leszel ezen!

2012. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. A válaszodból egyértelműen azt tudom leszűrni, hogy halvány gőzöd nincs róla, hogy milyen is az a pánikbetegség...


Második és Harmadik válaszoló, nektek egyben válaszolok. :) Őszintén örülök, hogy nektek sikerült :)

A sportolás megvan az életemben, 10 éve versenyszerűen, úgyhogy azzal nincs gond..

Volt egy rossz kapcsolatom, elég sokáig szenvedtem benne, és elég mélyre süllyesztette az önbecsülésemet, sokszor éjszakákat sírtam miatta. Mindemellett 120%on kellett, hogy teljesítsek mindenhol, és jópofát kellett vágnom akkor is, amikor legszívesebben üvöltöttem volna.. így utólag elismerem, kicsit többet is vállaltam magamra, mint amennyit elbírtam...


Idén februárban kezdődött ez az egész..épp vizsgáztam, és annyira rosszul lettem, hogy beadtam inkább a feladatlapot, és kimentem az előadóból... szédültem, izzadtam, remegett kezem-lábam, és alig kaptam levegőt.. csak azt éreztem, hogy jobb, ha kimegyek..

Ezután volt még párszor ilyen, de egész nyáron nem volt rá panaszom... Aztán jött egy edzőtábor.. hajnal 4kor keltem, lehúztam egy 8órás műszakot, kimentem edzőtáborba, este 8kor haza, és ezt így egy hétig..Akkor egyetlenegyszer voltam rosszul, de azt betudtam a kimerültségnek..


És most egy jó hónapja teljesen váratlanul a buszon jött rám, és le kellett, hogy szálljak... azóta nem merek igazán tömegbe menni sem, és kicsit olyan mintha már saját magamnak magyaráznám be, hogy ha odamegyek, akkor ez fog történni megint... :/

2012. dec. 28. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!

Én is egyben válaszolok neked.

Az első válaszoló tényleg egy ökör. A második, és a harmadik pedig soha sem volt pánikbeteg. Legfentebb felidegesítette őket valaki. A pánikbetegség az tkp egy hiánybetegség. Egy olyan szernek állt le a termelése ( akár pszichés, akár más) hatásra, amit sem imával, sem jógával nem lehet pótolni. Ehhez gyógyszer kell, és a gyógyszerhez szakorvos. Ne hallgass olyanokra akik gyógyszerzabálásról, meg begyógyszerezésről írnak. Orvosi ellenőrzéssel, a gyógyszer beszedésével visszaáll a szervezetedben a szerotinin termelése, és így az agyad meggyógyítja önmagát. Persze közben neked is változtatni kell az életeden. Meg kell szép lassan szüntetni az okot, ami előidézte, és amit most sem vallasz be, magadnak sem. Tudod, ha végigcsinálod, meggyógyulsz. Ha nem, nem.

2012. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

@ #5

járok ilyen-olyan vizsgálatokra, mert én mindenképp orvostól szeretném hallani, hogy mi a bajom.. Amíg nem vagyok biztos abban, hogy valóban ez, addig semmiképp nem akarok gyógyszereket csak úgy beszedegetni, mert valaki azt mondta hogy ez vagy az jó.. Elég sok vizsgálaton voltam már, de egyre biztosabb, hogy ez lesz a baj.. Viszont szerencsére olyan orvoshoz kerültem, aki azt mondta, hogy zárjunk ki mindent amit ki lehet, és derítsük ki mi a baj pontosan (mert állítása szerint túl fiatal vagyok ahhoz, hogy ilyen problémáim legyenek).. így elküldött egy rakat helyre kivizsgálásra. és köszi az eddigi válaszokat :)

2012. dec. 28. 14:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen kedves utolsó előtti te biztosan jobban tudod kinek mi baja volt... anélkül hogy ismernéd őket, s én speciel a válaszod sem találom hasznosnak.
2012. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy baromság amit ti összehordtok az első válaszolonak igaza van pohár víz oszt kész egyik ismerősöm volt ilyen beteg azt mindig felpofoztam ütöttem ahol értem és helyre jött ma boldog életet él ennyi!!
2012. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy mondvacsinált betegséget csináltok ebből,nekem nem lesz jobb..és a barátod sem hiszem, hogy az ütéseid miatt gyógyult meg... ha egyáltalán volt ilyen barátod.. köszönöm, de az ilyen válaszokból nem kérek...
2012. dec. 28. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
nem olyan ütés amire gondolsz én mágus vagyok telepátiával gyógyítok
2012. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!