Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy évek óta...

Mitől lehet az, hogy évek óta minden vérvétel után és infúzió után erősen véraláfutásos a kezem, képet töltöttem?

Figyelt kérdés

A szúrás helyén mindig ez van. Azt sem lehet mondani, hogy valaki rosszul vett vért,nade már több mint 10 éve? Több mindenki is vett már, meg orvosok is adtak már infúziót és mindig így nézek ki:


1. Ez már 3 napos eredmény, 3 nappal ezelőtt mégrondább volt.

[link]


2. Ez olyan 5 napos eredmény:

[link]


Sokszor nehezen is találják el,meg alig látni. Mitől lehet ez? Többször a kézfejemből vettek, de ugyanez volt az eredmény.



2017. márc. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj...

Szerintem gyengék az érfalaid. Bogyós gyümölcsöket egyél, leginkább áfonyát! Lehet kapni tabletta formában is.

2017. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
voltál vele orvosnál?
2017. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem voltam még orvosnál ezzel. Azt gondoltam régen,hogy ez sok embernél így van,de rájöttem hogy nem igazán. Az érfalaim gyengesége viszont igaz lehet.
2017. márc. 13. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Pocsékok az érfalaid. Nincsen a karod kidolgozva és ehez hozzájárul a nővérek kétbalkezessége is. Az életemen csak két olyan ember akadt, aki ezek ellenére is egyből rátalált.
2017. márc. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt utolsó,hogy nincs a kezem kidolgozva?

Gondolom nem az izmosodást érted. Nő létemre izmosak a karjaim és a lábaim is,holott nem is vagyok sportoló. Szokták kérdezni hogy sportolok-e,pedig nem.Egyszer a házi orvosom az egyik oltást a felkaromba adta és alig tudta beszúrni,ő is megkérdezte. Mondta hogy izmos a karom. Érdekes.


Most akkor a gyenge érfalakkal étkezéssel tudok változtatni? Egyébként se cukrot,se zsíros kaját nem szoktam enni. Még a kávét,teát is cukor nélkül iszom évek óta.

2017. márc. 13. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!