Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég sok vizsgálaton megyek...

Elég sok vizsgálaton megyek átt az utóbi időben. Ha valami baj lenne, azt ezek alapján megtudnák állapítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Augusztus óta elég sokat járok orvoshoz. Az egész azzal kezdődött, hogy fájt az egész bal oldalam. Majd voltam urológusnál is, eláltozást éreztem a bal herémen. A nyirokcsomóim kicsit nagyobbak, könnyebben tapinthatók a nyakon, száj alatt és az ágyéban. És egy dudort is felfedeztem a koponyám hátsó/felső részénél.


Eddig mi volt:

-idegorvosnál minden rendben, így a fájdalomnak nem idegi oka volt (már augusztus vége óta nem érzem)

-urológusnál minden tökéletes, semmi elváltozás

-vér, itt már volt egy kis gond... 4x vettek egyszerre, 4 különböző helyre vitték: kullancsra gondoltak a fájdalom miatt, de az negatív. Rájöttek, hogy sok a vas a véremben, és sűrű a vérem.

-elküldtek CT-re és még valami mágneses rezonanciára is, hogy nem e valami nyomja az ideget a fájdalom miatt... CT rendben, azt a mágneses dolog eredményét még nem kaptuk meg.

-12.-én megyek újra vérvételre, ha még mindig sűrű akkod valamit szerintem adnak.



Hónap végén teljes kivizsgálás, elmúltam 16. Ott majd megmutatom a fejem és a nyirokcsomóim is.


Ha valami nagy baj lenne (rák, vagy valami agyi elváltozás, gondolok itt arra a dudorra, ami kb, 2cmx1cm) azt kimutatná a vérkép vagy a mágneses rezonancia?


Nemtudom miért, de érdekel ez. Mert szeretném tudni, hogy nincs e baj. Megtudnátok mondani, hogy vérből, és ilyen mágneses kivizsgálásokból (agyra csinálták) meg lehet e mondani valami daganatot például?


F/16



2015. okt. 6. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az MR-ből kiderül.
2015. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a dudor miatt! agydaganat meg hasonlók biztosan nem! azt nem lehet kitapintani! valószínű valami ártalmatlan dolog lesz. Ha más lenne a háttérbe már kiderült volna
2015. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!