Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mászhat hegyet?

Ki mászhat hegyet?

Figyelt kérdés
Bocsi az egészség kategóriáért és lecseszést pls ne. Célom 16 évesen megmászni a Mátrát és őszintén nem tudom mi kell hozzá. A Mátra szerintem nem is egy magas hegy. Kérlek titeket írjátok mr le egyedül mehetek-e, mi kell hozzá... A válaszokat előre is köszönöm.
2017. márc. 13. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egész Mátrát?
2017. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Földrajzból hogy állsz? A Mátra nem hegy, hanem hegység. A Kékest, vagy a Galyatetőt tudod megmászni. 16 évesen kell szülői engedély aznapra, hogy tudják, hol vagy.Kell egy jó cipő és nem árt egy térkép, ha tudod használni. Ha nem tudod, (mert pl. azt gondolod, hogy a Mátra egy hegy), akkor inkább társasággal kezdjél túrázni.
2017. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jégcsákányozásra, meg alaptábor építésre ne nagyon számíts.

Szépen felgyalogolsz a kiépített aszfaltúton, aztán kész. Tán még busz is van.

2017. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van busz, meg aszfaltút a Kékesre és Galyatetőre, de nagyon szép turistautakon is fel lehet jutni. Minden kommentelőnek és a kérdezőnek is ajánlom a turistautak.hu Mátra-térképét a kirándulás megtervezéséhez.
2017. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs akkor a Kékest hirtelen és gyorsan írtam ki a kérdést :D
2017. márc. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!