Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mászhat rovar a hüvelyembe?

Mászhat rovar a hüvelyembe?

Figyelt kérdés

Lehet, elsőre kissé idétlen kérdésnek tűnik, úgyhogy magyarázkodom.

Eleve félek attól, hogy bárhová belém mászhat egy rovar, ám ha például a fülembe jutna be, azt legalább érezném. Ha viszont a hüvelyembe mászna be egy, azt nem biztos. Természetesen nem cserebogárrra gondolok, hanem bármi más kisebb élőlényre. Végtére is ha bejutott, kényére kedvére éldegélhetne odabenn a meleg, nedves környezetben, lepetézhetne és szaporodhatna, mindezt úgy, hogy talán csak akkor fogom megtudni, amikor már egy kávéskanálnyi petét, lárvát és apró rovart ki lehetne szedni belőlem.

Arra is van elképzelésem, hogyan kerülhetne a nemi szervem környékére, úgyhogy még azzal sem tudnám megnyugtatni magamat, hogy kivitelezhetetlen a helyzet. Ha valamilyen úton-módon rákerül a fehérneműmre, az ő dolga, hová megy. Amenyiben pedig jó mélyre mászik, a rendszeres tisztálkodással sem érnék semmit.

Kérlek titeket, komoly válaszokat adjatok, tényleg félek ettől.

-egy enyhén hipochonder tisztaságmániás



2016. aug. 10. 00:41
 1/5 Meechy Darko válasza:
Arra kevés esély van hogy füledbe másszon valamilyen rovar mert én úgy emlékszem azt tanultuk valamikor bioszból, hogy füllben lévő zsír és egyéb anyagok keserűek a bogarak pedig nem szeretik a keserűt ezért taszítja őket , a hüvelyedbe meg miért mászna ? Vagyis persze én nem tudhatom mennyire félsz tőle de egy lakában vagy egy házban nagy kevés esély van rá, hogy bármi is egy test nyílásodba másszon szoval nyugodj meg
2016. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A nagy része egyáltalán nem fog tudni, de úgy egyáltalán nem is akarnak.

Nagy eséllyel ha akar, sem tud bejutni. Ha bejut, sem tud bejutni mélyre. És mielőtt megpróbálja, 6x megérzed, és álmodból is felkelt. Olvass utána, ha nagyon érdekel. Nagyon extrém esetekben fordult csak elő. Még a szánkba/fülünkbe sem másznak bele, szerintem ösztönből egyébként.

2016. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj anyám :D

A hüvely nem csak meleg nedves közeg, hanem savas, mint állat.

Nyilván nekünk tökéletes a PH-ja, de egy apró bogárnak kétlem, hogy jó érzés lenne ott időzni.

Egyébként el nem tudom képzelni, hogy van olyan élőlény, amelyik önszántából belemászik egy ragadozó bármilyen testnyílásába, hacsak nem direkt úgy lett "kitalálva" :)

2016. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske; már csak azért is, mert komolyan vettétek a kérdésemet, és értelmes válaszokat kaptam tőletek.
2016. aug. 10. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem is tudna bemászni semmi, mert a hüvely alapállapotban "zárva" van. Hacsak nem haltak el az érzőidegeid, nem fordulhat elő, hogy nem veszed észre, ha valami arrafelé motoszkál.
2016. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!