Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalpbetéttel lehetséges...

Lúdtalpbetéttel lehetséges hogy "nagyobbnak" fogom érezni a cipőt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy eléggé erősen lúdtalpas vagyok, és azt érzékelem a cipőben hogy a jobb lábujjamat nyomja míg a bal lábamat nem..és nem értem miért, NINCS talpbetétem jelenleg, és gondolkodok azon hogy veszek egy lúdtalpbetétet, lehet hogy emiatt van?
2017. márc. 15. 20:59
 1/5 anonim válasza:
Egyik lábad nagyobb mint a másik, ennyi az egész. Teljesen természetes.
2017. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyobb..viszont így nem tudom mit kezdjek a cipővel, mit kéne kitaláljak..
2017. márc. 15. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100% szimmetria ritka. Mindenkinek picit más a jobb/bal oldala. Nekem a bal kislábujjam nyomja a cipő állandóan. Amúgy ha talpbetétet akarsz, akkor számíts rá, hogy nagyon sok helyet elvesz a cipőből. Lehet bele se fér a lábad. Cipője válogatja. Fűzős cipőt ki kell lazítani, hogy beleférjen a lábad talpbetétestül. De egy belebújósba lehet bele se férne a lábad.
2017. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..nem tudom mit tegyek.:(
2017. márc. 15. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a szokásos cipődben egy gyógyászati szaküzletbe. Én Budapesten a Ready Egészségcentrumba mentem el, Rökk Szilárd u. 5. Ott volt kismillió talpbetét és ki lehetett próbálni őket. Nem is túl drágák (2-3000 ft)
2017. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!