Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek ilyen szagot az...

Miért érzek ilyen szagot az orromnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 4-5 hónapja tart a dolog. Az orromban fura, egészen pontosan sperma szagához hasonló szagot érzek. De csak akkor leginkább, ha az orrom végén a kis bőrt megnyomom...Mostanában viszont már anélkül is érzem... Nagyon zavar a dolog. Az elején egyébként nyomás hatására fájt (ez kb 3 honapig tartott), aztán mostmár csak a szagot érzem. Gondoltam arra, hogy valami pattanás lehet ott belülről, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam... nem is látszik semmi. Naponta többször is kimosom és krémeket is használok rá, de nem segít. Valaki tudna esetleg valami okosat mondani? Nagyon hálás lennék!

2017. márc. 15. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orr-fül-gégészetre, ki kell deríteni az okát, anélkül nem lehet kezelgetni.
2017. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az arcüregedben lehet valami ami ott pizled, rothad. Hiába mész bárhová, erre nincs szakosodott orvoslás. Ha sokat dumálsz róla orvosoknak a végén pszichiátriára fogsz kerülni!

Az arcüregben meg kell indítani a nyálkatermelést, hogy kimossa a nem odavalót!

2017. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bajer ***** válasza:
Nekem évente olyan 3-szor van rothadt káposzta szag az orromban, de mindig elmúlik néhány nap elteltével. Arcüreggyulladás lehet mindkettőnknél. Szedek C vitamint naponta és semmi komolyabb tünetet nem tapasztalok.
2018. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!