Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beteg, lázas vagyok képzelő...

Ha beteg, lázas vagyok képzelődök, és fura érzéseim vannak, miért?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő, hogyha beteg vagyok fura érzések törnek elő belőlem, általában éjszaka, hajnalba. Ezek az érzések általában halálfélelemmel kapcsolatosak. általában, úgy szokott történni hogy hajnalban felriadok és onnantól kezdve nem vagyok magam, elő jönnek belőlem ezek az érzések, halálfélelem, sokszor fel alá járkálok, és egyszer kb 20 perc után elmúlik. Sokszor nem is emlékszem rá, csak családom meséli el. Azon gondolkodtam h esetleg a gyógyszerek váltanak ki ilyen hatást, de nem vagyok benne biztos.

2017. márc. 18. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Láztól is lehet.
2017. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen,magas l¨¤z okozhat f¨¨lrebesz¨¨l¨¨st,hallucin¨¤ci¨Žt.Ilyenkor mindenf¨¨lek¨¨ppen a l¨¤zadat prob¨¤lj¨¤tok cs0‹2kkenteni,ha a gy¨Žgyszer nem hat akkor vizes t0‹2r¨šlk0‹2z0“2 l¨¤bra esetleg az eg¨¨sz testedre vagy a k¨¤das m¨Ždszer,fokozatosan h0–3teni a v¨Şzet m¨Şg benne van a beteg.A gy¨Žgyszer nem igen szokott kiv¨¤ltani ilyesmit kiv¨¨ve ha nagyon-nagyon er0“2sek. Vigy¨¤zzatok a l¨¤z nem j¨¤tek. B¨¤rcsak ne lenn¨¨l beteg .:)
2017. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget! :)
2017. márc. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!