Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fűlzúgás ellen mit tudok...

Fűlzúgás ellen mit tudok tenni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött nálam. Eltudtam igaz aludni, de napközben most kicsit zavar. Egyensúlyzavarom van, de ilyen most fordul elő másodszor velem. Egyszer volt még ilyen, akkor elmúl bizonos idő után. A hét elején még kórházban is voltam, mert jobban szédültem a kelleténél. Mit tudok tenni ez ellen? Ahhoz lehet esetleg, köze, hogy a 16 mg-os gyógyszerem helyett 24-mg-osból szedtem?
2017. márc. 18. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyógyszer alakította ki állandóra, nem lehet ellene semmit tenni, hamis inger éri a hallóideget, és emiatt úgy érzed, zúg.


Gyógyíthatatlan, illetve kinek hangot ad ki, annak tudnak olyat, hogy azonos hangfrekvenciával kioltják, mondjuk ezt nem igazán értem hogy működik, de biztos.



Szerencsés vagy ha elmúlik, mármint gondolom el fog. Gondold el akinek mindennapos... :)

2017. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már egyszer elmúlt, így gondolom elfog mégegyszer, vagyis remélem. Stresszes időszakom van/volt.
2017. márc. 18. 09:18
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Ha nem rendeződik rövid időn belül, keresd fel a fül-orr-gége szakrendelést.
2017. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!