Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek nagyon kemeny es...

Teenboy95 kérdése:

Mit tegyek nagyon kemeny es szaraz a szekletem? Nem tudom kiengedni mert nagyon faj.

Figyelt kérdés
Tudom az elkerulesi mondszereket hogy ilyen ne tortenjen de sajnos most megtortent 2 napja egyre jobban kell mennem nagydologra de egesz egyszeruen nem tudom kiengedni mert nagyon faj kicsit undi de megtapogattam probaltam kozbe lefaricskalni belolle de igysem jon nagyon nagy darabnak erzem es kemenynek ha valaki jart mar igy es van valami tipp hogy hogyan tudnam kiengedni segitsen. Ja es ma bevettem egy hashajtot na azota megjobban szenvedek mert ugye jonne ki de csak az a kemeny dolog. Hulye nemnormalis valaszok nem erdekelnek elorre is koszonom.

#faj #széklet #hashajtó #szekrek #nem jon ki
2017. márc. 19. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj beöntést.
2017. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem pont most volt kb. egy hónapja székrekedésem, pontosan ugyan ezt csináltam mit te, mintha magamat olvastan volna! :) Én hashajtó+kúp kombinációval próbálkoztam, és több vizet ittam egy nap. Olyan 2-4 nap múlva meghozta a kívánt eredményt. Szerintem próbáld meg te is.
2017. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
glicerines kúp
2017. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megiszok akkor anyi vizet amenyit csak tudok veszek holnap kupot is holnap is vegyek be hashajtot ? Vagy az mar nem kell ? Beontest nem igazan csinalnek csak ha mar nagyon nincs mas lehetoseg
2017. márc. 19. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kúp mellé nem kell szerintem hashajtó.
2017. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!