Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan kemény lett a székletem...

Olyan kemény lett a székletem hogy nem bírtam kiengedni, de erőltettem és nem bírok sza. Rni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
tehát tegnap délben kellett sza.rnom és nem bírtam csak pár kis falatot és azóta sem szar.tam mert nem bírok, és nagyon fáj a végbelem, mit csináljak? nem vérzett ki!
2013. aug. 5. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok rostosat, gyümölcsöt, hogy ne legyen olyan kemény a székleted. Nekem még a tej is szokott segíteni.
2013. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél Szenna teát a patikában, az segít abban, hogy tudj wc-re menni.

És kezdj el rágyúrni az étrendváltoztatásra! Tehát rengeteg folyadék, sok rosttartalmú és székletlazító ételt fogyassz és hanyagold azt, ami fogja a székletet!

Mert ha így folytatod, könnyen aranyered lesz. Sőt, akár több is. És az hidd el, hogy nagyon nem kellemes.

2013. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Glycerines kúp 3 grammos felnőttnek valót vegyél a patikában. Ez székelési ingert megindítja, valamint a végbelet síkosítja .
2013. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a Glicerin kúp a leghatásosabb, 5 perc alatt kihozza.
2013. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Műanyag cső meg egy nagyobb méretű fecskendő és langyos vízzel adjál magadnak beöntést. Gyorsan megoldja a problémád!
2013. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de miközben írtam ki a kérdést akkor nagyon rámjött, kimentem vc-re és kierőlködtem pár falatot és utána megindult, azóta is voltam már 1-szer vc-n, szombaton egész nap nem voltam vc-n és vasárnap csak délután bírtam vc-hez kerülni de addigra nagyon bekeményedett, az volt a baj hogy sokáig nem voltam vc-n, tudom sok levest kell enni, most nagyjából megjavult, most sokkal jobb, hogy ki sza.rtam magamat rendesen :D
2013. aug. 5. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészségedre! :-DDDDDDD
2013. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként ez volt az első ilyen alkalom...
2013. aug. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!