Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segitene a hereviszerre...

Valaki segitene a hereviszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
17eves leszek,es a bal heremen tapinthato hogy nagyobb az er a kelletenel,es amikor elelvezek masnap faj a herem es felette az alhas(feszito,szuro fajdalom).Voltam urologusnal,aki megultahangozta es azt mondta hogy ez kezdeti stadiumu hereviszer, nem kell vele csinalni semmit, mert ha megmutene,akkor fel ev mulva megint ilyen viszeres lenne.Most eletem vegeig ott lessz az a szuro erzes, nem lehet vele semmit sem csinalni?
2017. márc. 21. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert,telefonrol vagyok. Azt elfelejtettem hogy regebben nagyobb volt a herem,most mar kisebb.
2017. márc. 21. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a betegség általában kamaszkorban jár a legtöbb panasszal, és később magától javul a helyzet. Ha nem, akkor majd vissza lehet térni a műtétre.
2017. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehat akkor nem fog romlani a helyzet? Mert en olyat olvastam hogy a here a viszer miatt nem kap elegendo vert es elsorvadhat. Meg maga az is hogy regebben nagyobb volt a herem.
2017. márc. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!