Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy "némítsam el" magam?

Hogy "némítsam el" magam?

Figyelt kérdés
Tudom fura, de nem szeretnék beszélni, legalábbis egy kis ideig nem. Ha simán nem beszélek, akkor a környezetem aggódik miattam. Ha azt mondom fáj a torkom, elég gyanús, hogy se nem piros, se nem vagyok beteg, és hosszabb ideig gyanús is. Szóval, tudnátok-e mondani valamit, amire rá foghatom, hogy nem beszélek?

2017. márc. 24. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem akarsz beszelni?


Mond , hogy nemasagi fogadalmat tette x idore.

Nezz utana es ervelni is tudsz mellette.

2017. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-Állj be papnak, és fogadj némaságot.

-Maradj csendbe.

-Ne válaszolj senkinek semmire.

-Ne fürödj egy hónapig és hozzád sem fognak szólni, legalábbis 10 méteren belül nem.

-Vágd ki a nyelved.

Van pár megoldás.

Mi ez a hülye kérdés? xD

2017. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ne szólalj meg!


Vagy elakarod mondani valakinek, hogy miért nem beszélsz? Akkor mi értelme van az egésznek?

2017. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem arról van szó, hogy szinte senkihez nem mersz beszélni, vagy csak alig, csak bizonyos emberekhez/helyzetekben?

Mert velem is ez van sajnos :(

Írj priviben, és majd meglátjuk mit tudok róla írni..

2017. aug. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy hangszálgyulladásod van és orvosi utasításra pihentetni kell a hangod, Vagy menj el buliba koncertre és énekelj berekedésig!
2022. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!