Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és fáj a...

13 éves lány vagyok és fáj a térdem mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma futottam egy iskolakört és azóta nagyon fáj alig birok lépcsőzni.SEGÍTSETEK!!!

2017. márc. 24. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megerőltetted. Nagy nyomást viseltek el az izmaid és a porckapcsolataid. Pihentesd egy kicsit, tegyél rá vizesruhát, nem lesz vele gond.
2017. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Fogyjál le! Lehet túlsúlyos vagy mert 1 iskolakör az semmi. Felmérőkön 10-20 at kell futni. Időre! Mennyi kiló vagy? Járj el iskola után futni, hogy szokja a térded a terhelést, mert öreg korodra bajok lesznek!
2017. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, lehet, hogy a kettesnek igaza van. Nem vettem figyelembe, hogy lehet, hogy túlsúlyos vagy. Tényleg változtass az életmódodon, ha az vagy, a testnevelés óra azért nem olyan megerőltető, bár néha nekem is az volt. Nem voltam egy vékony alkat. Most már az vagyok és valóban nem fáj. De lehet, hogy tényleg megerőltetted. Mik a paramétereid? 22F
2017. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
lehet csak fáj a térde , és nem túlsúlyos
2017. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pl.szörnyü kondi, gyenge csont, túlsúly stb.
2017. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem léptél rosszul?Az is lehet,h kicsit érzékenyebb a térded a hidegre vagy olyan volt a terep ami jobban megviseli a lábad mint a tornaterem padlója.Gondolom nem ez volt idén az első tornaórád meg nem is az első iskolaköröd.
2017. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!