Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mindefele fajdalomcsillapit...

Ha mindefele fajdalomcsillapitot veszek be annak lehet komas vagy egyeb kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Meghalni nem fogsz,de a szerveid tönkremennek.
2017. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én jártam így. Mindent bevettem, mert iszonyatosan fájt a hátam. Nem bírtam ülni, állni, feküdni sem. a levegővétel is fájt. Hétvége volt, orvos nincs, ügyelet nem jön ki, de ha bemész sem csinál semmit.


Mindenféle gyógyszert bevettem, annyira figyeltem csak, hogy 3-4 óra elteljen 2 bogyó között. És nem kispályás gyógyszereket kapkodtam. Nem algoflex, és társait. a vége az volt, hogy szorítani kezdett a szívem, nehezen, kapkodva kaptam levegőt. Na és a hátam ugyanúgy fájt. Végre eltelt a hétvége, elmentem az orvosomhoz. Beszúrt valamit, amitől jobb lett a hátamnak. És azt mondta, hogy ha megint ilyen van, inkább menjünk be a kórházba. (30 km-re, kocsi nélkül, kisgyerekkel) Nekem az a véleményem, hogy a szurkálást az ügyeletes is megcsinálhatta volna. Végül a rosszulléten kívül az lett a mellékhatás, hogy kb 3 hétig le tudtam volna marni a bőröm. A legkissebb érintésre is viszketett. Nagyon rossz volt, rengeteg helyen elvakartam magam, csupa seb voltam mindenhol. De szerencsére nagyobb baj nem lett. Nagyobb baj is lehetett volna. szerencsém volt.

2017. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ezeket simán túl lehet adagolni, amitől kábult, kómás állapotba is lehet kerülni.
2017. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!