Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vehetek be fájdalomcsillapítót?

Vehetek be fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki gondok vannak a vérnyomásommal így gyógyszert kell szednem Lokren és portiron. Mostanába ugrál össze vissza hol 120/77 hol 160/89 ma végre kezd normalizálódni miután változtattak a gyógyszer mennyiségén viszont hála ennek a csodás időjárásnak és hogy érzékeny vagyok a frontokra olyan lüktető fejfájásom van hogy már állni sem bírok kérdésem vehetek be fájdalomcsillapítót (algoflex)mert már nem bírom tovább nem okoz gondot a másik két gyógyszeremmel
2017. jan. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül vehetsz be fájdalomcsillapítót, ha fáj a fejed. Ebbe a frontos időben ez nem meglepő. Különben mennyi idős vagy, hogy vérnyomásproblémád van? Csak azért kérdem, mert nekem a háziorvosom olyan nehezen ír vérnyomás szabályozót, mintha a fogát húznák...azt mondja korai, pedig már túl vagyok a 7x en..
2017. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
34 éves sajnos a családban gyakori a vérnyomás probléma a dokim szerint örökletes lehet mivel semmi más bajom nincs alaposan utána járt. 190/100 vérnyomásomtól majdnem elájult azonnal írta felfele a gyógyszert
2017. jan. 10. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beveheted az Algoflexet, semmilyen hatással nincs a kettő egymásra.
2017. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!