Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vért fognak tőlem venni,...

Ha vért fognak tőlem venni, de csak, hogy megnézzék, hogy hajlamos vagyok-e az allergiára, akkor mást nem tudnak megállapitani belőle ugye?

Figyelt kérdés
mondta az orvosnő, hogy megnézik, hogy hajlamos vagyok-e az allergiára, hogy valami fehérvérsejtekből(asszem) mennyi van. Ilyenkor mást nem tudnak belőle megállapitani, csak azt, amit mondtak nem?
2010. máj. 12. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
azt mondják, hogy ahhoz, hogy mást megtudjanak belőle állapitani, ahhoz direkt olyan módszer kell. És ha ők azt mondták, hogy csak az allergiát nézik, akkor másra nincs joguk ugye?
2010. máj. 12. 12:06
 2/9 anonim ***** válasza:
drogozol és a lebukástól félsz?
2010. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak egy darab adatot néznek meg. Szóval de, mást is meg tudnak állapítani belőle, gyakorlatilag bármit, ez rajtuk múlik, hogy mennyire alaposak. A kiugró értékeket nyilván észreveszik. Miért ilyen fontos ez?
2010. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bármit megnézhetnek. én pl voltam vérvételen nem is mondták hogy nézik a pajzsmirigy eredményt is de nézték és kiderült bajom van. szóval nem bizti hogy hátrányodra válik. amúgy miért? mit csinálsz hogy ezt kérded?
2010. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mitől félsz ennyire?
2010. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vérképet néznek, akkor ott egy csomó értéket vizsgálnak - olyan nincs, hogy mást nem tudnak megnézni, csak amit akarsz. De!! HIV-et és vércsoportot csak akkor néznek, ha külön bejelölik, mert akkor azt is fizetni kell.
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát például cigi és egyéb dolog :D :)

barátnőm azt mondta(mivel én még sosem voltam vérvételen) , hogy ahhoz, hogy ilyesmi adatot megtudjanak belőle, azt külön kell kérni, mivel fizetni kell érte, pl.drogteszt, ezért ők csak úgy maguktól ezt nem fogják csinálni.

2010. máj. 12. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
mondtam, hogy dogos a gyerek...
2010. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem gyerek és nem drogos :)
2010. máj. 12. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!