Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 evesen szedhetek fogamzasga...

14 evesen szedhetek fogamzasgatlot? Lesznek mellekhatasok azon kivul hogy meghizok?

Figyelt kérdés

Kerlek ne alazzatok. A baratommal regota vagyunk egyutt es mindent tudatosan csinalunk, mindenre figyelunk.

A kerdesem hogy szedhetek fogamzasgatlot? A nogyogyaszomat is kerdezzem meg?



2017. márc. 31. 20:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Es meg egy kerdes:

Ha nem szeretnem anyukamnak ezt mondani akkor ugyis szedhetek? Szulonek bele kell egyeznie?

2017. márc. 31. 20:13
 2/8 anonim válasza:
50%

szia :)

nőgyógyásszal érdemes beszélni és még tudod kivel? anyukáddal. tapasztalt, tud tanácsot is adni. bár szerintem 14évesen még korai, de nem rajtam múlik.

2017. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászodat mindenképpen meg kell kérdezni, hiszen ő írja fel a fogamzásgátló tablettát, és ő vizsgál meg előtte. Nem tudod kikerülni. Ráadásul abban is érdemes kikérni a véleményét, hogy ilyen fiatalon ajánlja-e a szedését.


Anyukádat sem érdemes kihagyni a buliból, mert lehet, hogy elég érett a kapcsolatod a barátoddal ahhoz, hogy szexeljetek (és tök jó, hogy felelősséggel csináljátok!), de azon azért meglepődnék, ha simán ki tudnátok fizetni a tablettát, nem olcsó.

2017. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Kislány vagy még ehhez, nem írja fel az orvos.

Szép dolog a felelősség, de szerintem kissé korai a szex neked.

2017. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hízlal? Bakker, ha havi 20 ezerből megvan, akkor inkább leállok teljesen a kajával, ez is elég lesz.
2017. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd de értelmes ember nem ir kislánynak gyogyszert.


Egyébként drága, szétcseszheti a libidódat, és az egész ciklusodat (értsd nem fogsz normálisan mensizni ha abbahagytad).

2017. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat😊
2017. ápr. 2. 10:29
 8/8 anonim válasza:
Amig nem töltötted be a 18 éves kort,addig edesanyadnak minden vizsgálat során ott kell lennie. Tini ambulancian írtak fel nekem is 17 évesen, nem múló vérzés miatt. Helyrehozta, napra pontosan jön a menstruációm tőle.Mikor csak gyorsan gyogyszert irattam (tehát csak recept kellett) akkor sem engedtek be szülő nélkül.
2020. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!