Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha osztrogen tablettat kezdene...

Ha osztrogen tablettat kezdenek el szedni, akkor az noiesitene az arcomon? Kep lentebb

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok es eleg ferfias arcom van es nem szeretem. Szeretnek en is szep noi pofit, nem ilyen eroteljes arcot. Valahol olvastam hogy az osztrogen tabletta valtoztat az arcvonasain.

Jelenleg igy nezek ki smink nelkul:

[link]

Eleg beteg fejem van. Es jelenleg fogyozok, -17kgtol szeretnek megvalni. Remenykedek hogy az is valtoztat az arcomon. De barmilyen mas tippet szivesen fogadok.


2017. ápr. 1. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1 nem vagy férfias

2 kizárt, hogy 17 kgot le kell adnod

2017. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked önértékelési problémáid vannak... Egyáltalán nem férfias az arcod.

Honnan akarnál 17 kgt fogyni??


Te vagy beteg vagy vagy feltűnést akarsz magadnak...

2017. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
70 kg felett vagyok :/ es 60 kgra szeretnek fogyni.
2017. ápr. 1. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ember mondja azt hogy a noknek szep vekony finom arca van. Ha nem olyan akkor nem noiesek es visszataszitok. Tobbnyire fiu ismeroseim vannak ezzel a velemennyel a noi arcrol.
2017. ápr. 1. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy ki szerint mi a nőies. Az a fontos, hogy te érezd jól magad a bőrödben. A hormonokkal pedik nem ajánlatos "játszadozni", felborítja a hormonháztartásodat. És ha a szervezeted úgy érzékeli, hogy meg van a kellő ösztorgénmennyiség, akkor szépen leáll a termelésével.
2017. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!