Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Telviran tablettát hogyan...

Telviran tablettát hogyan szerezzek vény nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat jön ki mostanában, kb. 2 hetente. Régen felírták a tablettát és akkor nagyon sokat segítet, mert mr az egész számat beterítette a herpesz.

Miért vényköteles ez a gyógyszer egyáltalán? Az orvos biztos nem írja fel nekem.


2017. jan. 23. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne írná fel az orvos?
2017. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

3 éve sem akarta elhinni, pedig már szinte sírva mentem, mert felül az egész szám tiszta herpesz volt. Akkor már ott tartottam, hogy mire elmúlt, kijött mégegyszer.

Mondta, hogy használjam a krémjét, aztán végül valahogy kikönyörögtem rá gyógyszert.

Van valami hasonló, ami nem vényköteles?

2017. jan. 23. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen más recept nélküli változata. Lehetőseg lehet az,hogy elmész bőrgyógyászhoz,elmondod,hogy gyakran van herpeszed és szertnéd,ha lenne otthon Telviran tablettád,mert rögtön az első tünetek megjelenésekor el szeretnéd kezdeni, a háziorvos pedig nem írja fel.
2017. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még valami! Ha elmész a bőrgyógyászhoz,mondd el neki,hogy nagyon gyakran van herpeszed és nem kaphatnél-e valamit,amivel kicsit erősíthetnéd az immunrendszeredet,hogy ne legyen ilyen gyakran. LÉtezik ugyanis az Isoprinosine tabletta,ami éépen az ilyen vírusok ellen fokozzák a védekezőképességet.
2017. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Éjjel kezdődött az első, most jelent meg az előbb az ötödik, elegem van...

Influenzás voltam, magas lázzal. Ha lázas vagyok mindig kijön.

2017. jan. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!