Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházban szeretnék dolgozni....

Kórházban szeretnék dolgozni. Ha tehetném orvosira jelentkeznek, de nem látok semmit, így ez felejtős, sajnos. Lenne olyan palya, ami ezekkel a feltetelekkel nekem valo lenne? En sajnos tanacstalan vagyok nagyom.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem látsz semmi? Rossz a látásod?

Legyél dietetikus, az is szép hivatás.

2017. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vak vagy, vagy gyengénlátó?

Gyógymasszőr is lehetsz.

2017. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vak vagyok.

Sajnos a masszorkodes valahogy egyaltalan nem vonz..., de koszonom a tanacsot.:)

2017. ápr. 1. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz még pszichológus is.
2017. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a pszichologuskodasra mar en is gondoltam. :)

Koszi, hogy irtal! :)

2017. ápr. 2. 09:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat, tegnap este elfelejtettem az elso kommentre valaszolni.

Nagyon jo felvetes, nekem ez eszembe sem jutott. Utanaolvastam picit a szaknak, de ezt sem erzem magamenak sajnos :(

Pszichologus kifejezetten szivesen lennek, azt a hivatast is kozel erzem magamhoz, csak nem tudom mennyire realis pszichologuskent korhazi munkara vagyni...

2017. ápr. 2. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha meg erdekel, lehetsz asszisztens, gyogytornasz, a pszichologus, ha korhazban dolgozik, akkor tenyleg eleg idegorlo lenne. Gyogytornasz milyen lenne szerinted?
2018. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!