Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1honapos 2hetes a kisfiam....

1honapos 2hetes a kisfiam. Sajnos szegénykém hasfájós. Nem minden nap kell segiteni kakilni neki de van mikor nagyon szenved. Kipróbáltam a bio gaiat és az espumisant is. Valakinek valami jó tipp mitől lenne jobb?

Figyelt kérdés
Az espumisantol tud pukizni de kakilni nem.Nagyon húzza a görcs.van akinek bevált ez a grip water??a kömény teától sok ismerősöm azt mondta csak még jobban fájt a baba pocija!!nem merem nála kipróbálni nehogy még jobban szenvedjen.szoktam tornáztatni de nem sokat segit..
2017. febr. 22. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoptatod vagy tápszeres? Ha előbbi, próbáltál diétázni? Biztos vagy benne, hogy a hasa fáj? Milyen gyakran van kaki?

A BioGaia jó választás, ne hagyjátok abba. Az espumisant nem ajánlom. Kömény vagy édeskömény teát használt az ismerősöd? Nem mindegy, babáknak az utóbbit szokták adni.

Hasfájásra segít a melegítés, vannak erre való melegíthető párnák, de felmelegített (száraz) textilpelus is jó.

2017. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasfájós voltam a szüleim szerint. Engem tornáztattak, és akkor könnyebb volt azt mondták.
2017. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos tápszeres a lelkem..elment a tejem hamar..

A tornáztatás jót tesz sokszor de volt már hogy utána bent ragadt neki a fele és meg kellett lázmérőznöm csak úgy jött ki neki!

Csak nem akarom hozzászoktatni hogy segitséggel kakil..

A bio gaia neki nem használt sokat.. :(

Már napközbe evés előtt is tornáztatom de nem mindig használ

2017. febr. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!