Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor tudok edzeni anyajegy...

Mikor tudok edzeni anyajegy eltávolítás után?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek sebészetre, hátamon van egy kisebb anyajegy amit le kell szedni, mikor tudok edzeni heti 5 edzésem van szóval nagyon nem akarok kihagyni sok napot.
2017. ápr. 3. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
+ ilyen műtétnél szokás adni pénzt, hogy ne haljak meg fertőzésbe ? Kis túlzással persze .
2017. ápr. 3. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a fertőzés nem a sebészen múlik, hanem a szervezeteden. Vágásnál (nem csak ott a bőrödön, nyálka hártyán stb.) ugyanis mindig van fertőzés, csak a szervezet legyőzi. Az anyajegykivágásnál ugye az nem mindegy, hogy milyen mélyre kell vágni és alaposan ki kell vágni. Sajnos lehet olyan vágás is, hogy 3-5 öltéssel kell varrni, akkor az mély, jó idegi fáj majd. Nekem volt a kezemen, ami varratszedés után fel is reped, fogni nem tudtam vele normálisan 2-3 hétig. A derekamon is fájt hetekig, az születésem óta megvolt, csak nőtt. A nyakamon pl. nem fájt, 1-2 nap semmi. Szóval nagyon nem mindegy honnét veszik le, mekkorát stb. Lehet nem tudsz edzeni. Ja a sebnek nagyon nem jó ha izzadság éri, és a nap, nem gyógyul szépen. Gyógyszertárban nagyon jó vízálló tapaszok vannak, ami tényleg vízálló, úszáshoz is jó, nem jön le napokig.
2017. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor 2-3 hétig fájt, az nagyon kellemetlen volt ?
2017. ápr. 4. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,mert egy egyik úgy volt a kézfejemen, hogy a hüvelyujj és a mutatóujj közt, ott ahol hajlítom. Olyan nagyot kellet végéni, hogy 5 öltés lett. Jobb kezemen és jobb kezes vagyok, persze akaratlanul is hajlottam, egyedül élek, a házimunkát meg kellett csinálni, vendégem is volt akkor pár napig, nyár volt, mentünk ide-oda. Mindig befásliztam, hogy nehogy feszegessem. Na ez volt ami varrat szedés után fel is repedt. Folyt a vér rendesen belőle. A derekamon is mély volt , ahogy írtam, de az is tök rossz helyen is. Ahogy felültem pont akkor húzódott. Az rossz volt, azzal én nem tudtam volna edzeni DE ne félj, minden eset más, ha nem kell mélyet vágni nem vészes. Azért túléltem, nem nagy cucc. Ezeket muszáj volt levetetni, mert dörzsölődtek, a kezemen is állandóan lenyúztam, abból meg lehet baj.
2017. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem nekem a hátamon nem fog nagyon húzódni, köszi szépen.
2017. ápr. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!