Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a csomóval a...

Protocoll12 kérdése:

Mit tegyek a csomóval a vádlimban?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam focizni a barátaimmal és volt egy helyzetem a labdával csinálni akartam egy cselt , de mikor meg csináltam kaptam egy erőteljes rúgást a vádlimba. Na itt azthittem hogy eltörött a sipcsontom , körülbellül 10 percig feküdtem a földön , és egy fél ora telt el még nem álltam be ujra játszani , eddig minden rendben volt. Aztán másnap , hétfön bajnoki meccsem volt , szük farmerben voltam és amikor az öltözöben akartam átöltözni ( a jobb lábamrol lazán lejött a nadrág) ugye a bal vádlimban van a csomo, majdnem begörcsöltem folyton mikor megprobáltam levenni a nadrágot , majd bemelegitésnél többször is megálltam és massziroztam mert nagyon zavart és fájt , és amit nagyon furcsáltam hogy meccs közben mikor játszottam , mintha nem is lenne semmi bajom. Majd itthon sikeresen be görcsöltrm kétszer is.

Nagyjábol ennyi a történet.



#sport #Vádliban csomó
2017. ápr. 4. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért szexuális kategória?:D

A barátnőd most találta ki,hogy állva akarja csinálni vagy mi?:D


Egyébként menj orvoshoz,ha komolyan sportolsz,nehogy később gond legye.

Bár az a helyzet,hogy a természetet nem lehet sürgetni,idő kell,míg rendbe kapja magát a lábad,pihentetni kéne,meg kenni valamilyen krémmel.

2017. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Véletlen volt , késön vettem észre xd
2017. ápr. 4. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!