Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás, most pontosan mi...

Hajhullás, most pontosan mi okozhatja? 19F

Figyelt kérdés

Kb 2016 szeptembere óta kezdett hullani a hajam, és ez idő alatt a homlokomnál már eléggé kezd elő jönni a két oldalt ritkuló haj (miki egér forma). És nem tudom most hogy mi akozhatja, de már lehet hogy beletörődök hogy örökletes hajhullás. Mert voltam már vérvételen hogy vashiány miat t van ez , de teljesen normális volt. Még talán a bőrgyógyászatot kéne megnéznem. Pajzsmirigy gyulladásra is gondoltam,de ezt szerintem már csak így elkeseredetségemben, hogy inkább valami bajom legyen csak ne örökletes hajhullás. Mert a hajam nagyon száraz, és rendkívűl tud kócosodni, fésülom es jópár hajszál összevissza áll, meg fáradékonyság miatt gondoltam erre.

Ha meg tényleg örökletes akkor valami hajerősítőt hogy ne legyen kócos töredezett, tudnátok mondani..


Esetleg ha nagyon eldurvulna valami más frizura tipp? Most kicsit jobban látszódik mert megnőtt a hajam, de eddig oldalt nullásra körbe vágva szokot lenni, amitől nem annyira feltűnő és igy még oldalra valt fésulve. De ha tovább romlik akkor lehet hogy az eggyetlen megoldás a full kopaszra vágás lesz amit biztos nagyon fogok sajnálni. És remélem a fejformám nem az idétlen kategória.


Egyébként nemrég vettem, bánfit és alpecilint, amit már csak hátha változtat cél miatt próbátam ki, eddig annyi változást éreztem hogy puhább lett a hajam, viszont pl még mindig kócos/töredezett.


Legjobb lenne ha milliomos lennék akkor a hajbeültetés játszana :D :D


Ui, telóról írtam ezt mind, szóval ha lehet nézzétel el a hibákat, mert nem egyszerű pötyögni, ha meg össze vissza van az egész bocs de hirtelen kijött belőlem a sok panasz.. :D



2017. ápr. 5. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Manapság már fiatalabb korban is előfordulhat, kezdődhet az öröklött hajritkulás, szóval valószínű, hogy az az oka. Én is így állok vele, csak én már 30 vagyok.
2017. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Férfias kopaszodás valószínűleg,mert annál pont így kezdődik.Másnál már 17-18 évesen is elkezdődött,olyan mintha a mostani fiatalok sokkal hamarabb kopaszodnának.
2017. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!