Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használta már valaki a migamma...

Használta már valaki a migamma n lágy kapszulát?

Figyelt kérdés
Ki írta nekem az orvosom a szemem miatt, 1 napja használom, de most olvastam el, hogy a pikkelysömör betegséget növeli? Van valami tapasztalat? Amúgy van olyan jó ez a gyógyszer mint amilyen drága?
2017. ápr. 8. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó gyógyszer. Az idegi eredetű elváltozásoknál sokat segít. Sajnos a pikkelysömörrel való összefüggéséről nem tudok mit mondani,de szerintem ez egyéni érzékenység kérdése is. Sokszor,éppen az ára miatt, úgy szoktuk adni a betegeknek,hogy először 5 db injekciót naponta,aztán fenntartó adagnak hetente 1x, később havonta 1x. Az 5 db injekció ára (ha jól emlékszem) 1700 Ft körül van. Viszont csak receptre lehet venni.
2017. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 5000ftért vettem, a felső szem héjam van még ereszkedve, arra írtak. Remélem használni fog a nélkül hogy brutálisan ki ütne a pikkelysömör;:(
2017. ápr. 8. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos drága,de jó. Egyébként a Vitamin B komplex tabletta is hasonló összetételű (csak hasonló!),viszont jóval olcsóbb. 1000 Ft körül van. Van,akinek az is segíteni szokott. Ha már nem tudod vagy akarod fizetni a Milgammát,inkább próbáld ki azt,mint hogy abbahagyd.
2017. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna, hogy az is ilyen akkor azzal kezdtem volna, de köszönöm a tanácsot :)
2017. ápr. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!