Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek magatol...

Van itt olyan akinek magatol elmult a szervezetebol a HPV?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehat az erdekelne h van itt olyan akinek volt hpvje pl. a szemolcsos v barmilyen szamu ami tipizalas kimutatott, majd x ido mulva ujra tipizaltatott es mar nem volt a szervezeteben? Csak azert kerdezem mert minden orvos engem es a paromat azzal biztat h a hpv az magatol kimegy majd max 3 ev.1,5 eve kaptuk el a szemolcsoset mindketten. nekem a szemolcsos elmult de ketto szam maradt bennrm egy artalmatlan es egy olyan ami mehnyakrakot okozhat. A paromnak 1,5 eve folyamatosab jonnek elo a szemolcsok hiaba a sok vitamin isoprinosine stb. Szoval az lenne a kerdesh ez kamu duma h ki menne aszervezetbol? Mert nem ugy tunik es mar 1,5 eve.. annyira remenytelennek tunik es gondolkoztunk az oltason, de nagyon draga meg mondtakh az se tuti h meggyogyit. Meg nem csak a parom miatt is , magam miatt is aggodok h ez kimegy e valaha belolem

23L


2017. ápr. 9. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem.

:)

Elkaptam első fiúmtól, akinek én voltma bár az első, de orrba szájba csalt mindenkivel.

Aztán szakítottunk, rákszűrésen volt egy kis gyanússág. Fél év múlva már minden normális lett, se rákgyanús elváltozás, se HPV nem volt kimutatható.


Azóta másik fiúval járok, és nyugodt, harmonikus az életem. Alapból egészséges vagyok.

22L

2017. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!