Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindíg megrezzenek ha hozzámér...

Mindíg megrezzenek ha hozzámérnek. Vagy hangosabban becsapják az ajtót a suliban. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Idegrendszeri zavar. Le tudod magad szoktatni róla egy kis akarattal.
2010. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ideje van így, vagy mindig is ilyen voltál? Milyen otthon a családi légkör? Feszült? Jellemző a veszekedés, üvöltözés, esetleg bántalmazás?

Ha nem szereted, ha hozzádérnek, az lehet amiatt, mert nem szoktad meg a testi kontaktust. Családon belül nem megszokott a szeretet kinyilvánítása érintőlegesen sem verbálisan. Ilyesmiktől is lehet.

2010. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindígis ilyen voltam. Már kisbaba koromban is..a szüleim sokat veszekedtek 3éves koromig aztán elváltak..azóta nincsenek komoly viták hiszen a nagyszüleimmel és anyukámmal élek.


Első.

milyen idegrendszeri zavar?

és hogytudom leszoktatni magam róla?

2010. máj. 13. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pszichológus, de szerintem a kisgyermekkori feszült légkör kihathat az életre. Hiszen azt mondják, már a terhesség alatti ingerek is lecsapódhatnak.

Egyébként én teljesen így vagyok ezzel, nem szeretem, ha hozzámérnek és összerezzenek minden hirtelen dologtól.

Nekem a meditálást, jógát javasolták, de nincs erre jelenleg időm.

Esetleg azt tudom mondani, beszélj olyannal, akiben megbízol. Bármiről, ami foglalkoztat, ami kavarog benned. Egy lelkileg hozzád közeli ember biztosan gyógyítana hosszútávon.

A leszoktatással nem értek egyet, ha idegrendszeri gondokat ír, akkor meg ne írjon ilyet, hogy leszokás kérdése.

2010. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam erről beszélni emberrel akiben megbízok de semmi..:( szerintem mostmár ilyen maradok..:/
2010. máj. 13. 11:48
 6/7 anonim válasza:

Velem is ez van kisgyermek korom óta... már majdnem 19 vagyok és mindig ilyan vagyok :D

Ez igen valami idegrendszeri hatás miatt van, én egy dolgot szoktam tenni ez ellen amivel letudom magam szoktatni erről.

Valami olyan helyre kell menni aminek nagyon rossz a híre vagy csak brutálul néz ki és valahogy nem a legszebb hely.

Én pl egy elhagyatott laktanyába voltam, ott voltunk airsoftozni, és amikor pihi volt és elmentek a srácok sétálni én direkt a másik irányba mentem amerre még nem jártunk. Elég érdekes és fura dolgokat láttam de egy idő után valamiért nem éreztem magam szarul és bármire képes lettem volna ott, amikor visszamentem oda hozzájuk tiszta hiperaktív voltam xD

Én ilyen "ijesztő" dolgokkal szoktatom le magam.

Kicsinek még a folyosón is rohantam befele a szobába mert mindig olyat éreztem mintha követnének vagy valaki figyelne... Sajnos kicsinek sokat is képzelődtem.. a gyermekelme a legborzasztóbb. Azután jöttek elő ezek a dolgok és bármilyen kis neszre már összerándultam, hogy mi lehetett az.

Mondom én ilyen módszerekkel szoktatom le magam, vagy járjál el többett otthonról :D

Persze ez a kortól és nemtől is függhet :)

2010. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy.
2010. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!