Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beképzelem az egészet és én...

Beképzelem az egészet és én csinálom saját magamnak?

Figyelt kérdés
5 éve derült ki, hogy szívritmuszavarom van, kórházba kerültem és kaptam rá gyógyszert. Sokáig tünetmentes voltam és úgy döntöttem abbahagyom a gyógyszer szedését. Nem volt semmi probléma így sem. 2016 nyara óta viszont sokszor azt érzem, hogy időnként szabálytalanul ver a szívem és ilyenkor mindig megijedek. Télen nem volt semmi bajom, de mióta bejött ez a jobb idő többször érzem. Talán a meleg teszi ezt? Olyan szinten félek, hogy a munkahelyemen is félek attól, hogy mi van ha rosszul leszek és mondjuk leáll a szívem?! Erőt vettem magamon és kértem időpontot a kardiológiára (évek óta nem voltam ott sem) de csak egy hónap múlva tud fogadni. Minden nap azzal a félelemmel kelek és fekszek, napközben is eszembe jut sokszor. És az az érdekes, hogy ha lefoglalom magam valamivel akkor kevésszer van rosszullétem, de ha ezen gondolkozok akkor szinte mindig érzem. De tényleg érzem, oda szoktam tenni a kezemet. Ha egy orvos megnyugtatna, hogy nincs baj akkor valószínűleg elengedném ezt a gondolatot. De így még nem megy. Mit csináljak? Hogyan bírjam ki ezt az egy hónapot?
2017. ápr. 12. 08:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!