Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen fiúnak milyenek...

16 évesen fiúnak milyenek ezek az arányok? Csípő: 96 cm, derék 91 cm, mell 93 cm

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Egy fejlődő szervezet össze-vissza mutat arányokat még vagy öt évig. Sportolj, az mindig, mindenkinek jót tesz.
2017. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a 93 mell??? Arra milyen melltartót hordasz???
2017. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a mellkasom átmérője 93 centi.. ebben mi az ennyire bonyolult?..
2017. ápr. 13. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezekkel az arányokkal, sőt, így "számszakilag" elég jónak tűnnek, de sokkal egyszerűbb lenne mutatnod egy fotót, mert az sokkal többet mond, mint a puszta számok.
2017. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem meg eléggé bojler test.

Én 33-as gatyát hordok, ami elég átlagos, ez ugye 84 centi valahol a csípő és a derék között. Ehhez a mellkas 102 centi, mégsem érzem úgy, hogy eséllyel indulhatnék a Mr.Universe-n.

2017. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora melltartót hordasz???
2017. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, csípő, derék legyen egy férfinél akkora, amekkora, de a mellkasnak illik minimum egy 5-10 centivel ezek felett maradnia! Különben semmi emberforma nincsen. Ehhez a hátat erősíteni, deltásítani kell rendszeres húzódzkodással, stb. Persze tudom, hogy nagyon fiatal vagy, tehát ez még nem elvárás nálad, bőven ráérsz majd vele... most rendben vagy így is.


Saját magamból kiindulva (Cs=101 D=94 M=105) azt feltételezem, hogy kigyúrva biztos nem vagy, viszont elég jó húsban lehetsz, ha azt veszem, hogy én is meg vagyok némileg hízva deréktájon, te meg alig elmaradva ettől. Pedig én már rég elmúltam tizenéves, és 16 éves koromban még jóval vékonyabb voltam. (Ami nem jelenti azt, hogy az jobb vagy rosszabb, csak tényszerűen mondom.)


Szerintem szerencsésebb vagy, mint akiknek kapanyél-alkatuk van, és lóg rajtuk a gatya, mint a madárijesztőn, de az összképhez majd szorgalmasan gyúrnod kell felülre az izomzatot, és akkor fogsz jól kinézni.


Egyébként azt sem tudjuk, hogy 160 vagy 190 centi vagy-e hozzá, nyilván nem ugyanaz az ideális szélesség mindkettőhöz. Meg hány kiló vagy, csontozat, testzsír, hasonlók...

2017. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!