Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől köhöghetek vért reggelen...

Mitől köhöghetek vért reggelente? 17/F

Figyelt kérdés

Amitől szerintem van:


- Hörgés (metál zene miatt, de már nem csinálom, legutóbb pár napja gyakoroltam de felhagyok vele mert erős a gyanúm hogy emiatt van)


- Esetleg reflux(?)


A refluxot érezném komolyabban is nem? Gondolom marná össze vissza a torkomat és fája meg égne. A lényeg az, hogy a nyállal keveredve hol barnás hol sötétvörös vér szokott lenni. Ezt innen "kaparom fel".


[link]



Azt hozzáteszem hogy hörgéskor innen képzem a hangot. Lehet hogy ezzel hangszálsérüléseket okozok vagy elpattannak hajszálerek? De miért csak akkor van ez ha fekszem? Mert ma éjjel egész végig csak tévéztem nem tudtam aludni és mikor félrenyeltem elkezdtem köhögni akkor éreztem azt a rohadt émelyítő véres ízt. Nehézkesen felkotortam és tényleg véres volt. De volt már hogy több is jött.


NAGYON MEGKÖSZÖNÖM ha senki nem okít ki hanem tanácsot ad. Tudom hogy hülyeség a death metal vokál, elismerem, kérek mindenkit hagyjon ezzel!



2017. ápr. 14. 05:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Amit nem mondtam hogy (most is) hülye gombóc érzés van és ha krákogok vagy köhögök feljön ez a vasas íz. Ez elmúlik ha eszek vagy iszok valamit aminek van íze, aztán se híre se hamva egészen másnap reggelig, tehát csak fekvő helyzetben fordul elő. Nem kifejezetten félek, orvos régebben azt mondta megerőltettem a torkom a köhögéssel. Nem értem, direkt mondtam neki a hörgést is, erre a köhögés... Hát nem tudom, rátok szivesebben hallgatok.
2017. ápr. 14. 05:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem gondoltad komolyan hogy egy rakás idegenre, aki nem is látott jobban hallgatsz mint az orvosodra? Akkor nem csak a vérköhögéssel van baj.


Ha ez a vérköhögés továbbra is fennáll, sürgősen menj vissza az orvosodhoz, ugyanis komoly baj jele lehet.

2017. ápr. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az eneklessel mindenkepp hagyj fel! Legalabbis ezzel a mufajjal.

Remelhetoleg csak megeroltetted a hangszaladat es magatol elmulik.

De a ver felkohogese nagyon komoly, halalos betegseg tunete is lehet! Ezert javaslom, h mindenkepp, azonnal fordulj orvoshoz! Foleg, h ugy irod, reggelente. Ami arra enged kovetkeztetni, h ez mar fennall egy jo ideje.

2017. ápr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem áll fenn hosszú ideje. Mellékesen köszönöm a kommenteket. Csak RETTENETESEN HÜLYE VAGYOK mert mindig azt vettem észre hogy akkor volt ez amikor hörögtem, és az arra következő reggelen blood party. Akkor kipróbálom hogy nem hörgök többet, mert elegem van magamból is hogy ilyen hülye vagyok, aztán szépen meglátom mi lesz. Csak tegnap nem tudom miért de rám jött nagyon, és olyan jól esett elkárogni egy számot.
2017. ápr. 14. 05:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat ez van :)

Jobb nem eroltetni.

De ha nem mulik el, menj dokihoz kerlek.

2017. ápr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor hallgatok rátok és magamr (amugy többet segitettetek mint az orvos mert ő kb kilökött az ajtón két mondat után).
2017. ápr. 14. 06:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várakozz hogy mi lesz,hanem ma menj el az ügyeletre.Nem biztos hogy ez a hörgéstől van.Halálos betegségtől is lehet.Tüdő,szív,ki tudja mitől van.
2017. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj orvoshoz.
2017. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia TBC ellen beoltottak?
2017. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia egyszerű

Nem bírja a hangszálad és megsérül vagy megszakad hagyd abba ezt a zene fajtát és pihentesd le van terhelve

2017. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!