Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mennyire tartjátok fontosna...

Ti mennyire tartjátok fontosnak a borotválkozást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főként hónaljra és lábra (nőként). Zavar titeket ha nem borotválkoztok, és másokat zavar-e a környezetetekben?

2017. ápr. 15. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavart minden szőr a testemen. Másfél havonta jártam gyantáztatni, aztán szerencsére anyagilag eljutottam odáig, hogy megengedhettem magamnak a végleges szőrtelenítést.
2017. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alap dolog nálam nőként a szőrtelenítés. Láb, hónalj és intim terület.

És nem a divat kedvéért, hanem mert én magamon nem tudom ezeken a helyeken elviselni a szőrt.

2017. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem szembetűnő nem zavar, szerencsés is vagyok mert világos a szőrzetem. A hosszú szőr viszont kényelmetlen is a hajlatokban. Hónaljon és intim területeken kb fél cm-ig viselem el.

Ha lusta vagyok általában ügyelek arra, hogy olyan öltözetet viseljek amiben nem szembetűnő, nem érezném jól magam ha atlétában kéne a buszon kapaszkodnom a kikandikáló pamacsokkal.

Ha nem vagyok kapcsolatban télen képes vagyok bundát növeszteni a lábaimra, úgy se látja senki és az számomra kényelmetlenségeket sem okoz. Ilyenkor családtagok és barátok láthatják csak a szőrös virgácsaim, a szüleim nem érdekli, a barátok pedig max megmosolyogják vagy volt, hogy nevetve közölte egy lány, hogy az övé szőrösebb majd megvillantotta a Csubakkát szégyenbe hozó lábait.

2017. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint tök felesleges, meg minden, engem viszont picit zavar... De nem tudom hogy tehetném meg ha ők nem segítenek, és nekem semmi zsebpénzem, hasonló forrásom nincs :(
2017. ápr. 15. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy borotva nem egy nagy összeg. Lidlben kb 300ftért kapsz egy csomag eldobható férfi borotvát. Célnak tökéletesen megfelel. Abból a márkából a női is ugyanaz csak rózsaszín.
2017. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:

Hónaljon és intim területen nagyon. Ott mindig szőrtelenítek, magam miatt, mert nekem úgy tiszta, úgy érzem magamat jól. A lábamat tavasztól őszig szőrtelenítem, télen nem, úgyis nadrágot hordok. Amúgy sincs rajtam sok szőr, pár négyzetcentiméterenként egy-egy szál.

A szülőket tekintve tényleg van, aki szerint felesleges, nálunk sem szőrtelenít senki. Mondjuk én az ösztöndíjamból vettem magamnak borotvát, zsebpénzt sohasem láttam. Egy csomag borotva nem nagy összeg, kérj pénzt rá vagy ha erre nem adnak, valami másra és vedd meg. Ha megvetted, csak nem dobják már ki előled.

Az is lehet, hogy a szüleid csak "kicsinek" tartanak ehhez. Nem figyeltem hogy hány éves vagy de abból kiindulva hogy anno apám 16 évesen csodálkozott hogy már menstruálok, én már bármit el tudok képzelni. Egyes szülők tudatlanabbak, mint gondolnánk.

2017. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

17/L

Köszi a válaszokat!

2017. ápr. 17. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább gyantáztatni szoktam /láb-hónalj-intim/, de sokkal jobban tetszem magamnak, ha nem vagyok szőrös.

Eddig nem panaszkodott rá senki.

28N

2017. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!