Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik egyedül éltek hogy...

Akik egyedül éltek hogy tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, vannak e olyanok akik mondjuk képességeik miatt kivetett a társadalom, mit tudom én Pl, Lassúak vagytok vagy van valami olyan problémátok ami akadályoz, vagy nehezen éltek társaságba, és egyedül laktok, hogy tartjátok fent magatokba a pozitivitást ? mit szoktatok/szerettek csinálni ami úgy mond leköt, és elvonja a figyelmeteket ?
2015. okt. 17. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Megdugok minden nőt, akit csak lehet. :)

Plusz meló. Meg ház körüli melók. :)

27/F

2015. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Állat. Hát ha megdugsz mindennőt, akkor neked nincs ilyen problémád! Mivel az ilyen embereket kerülik az emberek Főleg a nők. Ha a nő egy picit is látja rajtad hogy valami nem olyan mint ahogy ő megálmodta, vagy látja hogy nem vagy átlag, azonnal tovább áll. Vagy még is, hogy adod elő a nőknek, hogy pl teszem azt 1 heréd van ?! jó ez csak egy eltúlzott példa, de van rá eset
2015. okt. 17. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

De honnan tudod, hogy neki nincs baja? A külső csak egy dolog.

De lehet mondjuk tök szegény.. Vagy családi baja is. :)

Találkoztam már olyan plázacicával kívülről adta a nagyot, de egy félórás beszélgetés, és kiderült hogy kenyérre kenhető. :)

Elő kell magad adni, duma duma. :)

2015. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm. Tehát hazudjak ? :) aztán rájön a csaj hogy sehol semmi.. és otthagy.
2015. okt. 17. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

hol írtam, hogy hazudj? :D

Elkell adni a semmit, jól. :) Ehhez kell a duma.

2015. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D hát akkor te egy túlélő vagy.. :D jó, akkor úgy mondom mivan ha megismered a csajt befűzöd a nagy dumáddal aztmondod hogy villába laksz, azt közbe egy garázsba viszed... mit mondasz ha kérdezi ? :d
2015. okt. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!