Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miskolc Plazmadonációról ki,...

Miskolc Plazmadonációról ki, mit tud?

Figyelt kérdés

Hali!

18 éves vagyok, és arra vetemednék, hogy plazmát adjak pénzszerzés céljából. Tudom, hogy ez elsődlegesen a segítségről szól, de ha már fel van ajánlva egy ilyen egyszerű zsebpénzkiegészítés, el nem utasítom. :D


Lenne pár kérdésem attól aki volt, vagy hallott róla valamit:


1. Mennyit, mikor és hogy fizetnek?

2. Mennyire fáj?

3. Sokat kell várni mielőtt sorra kerülök, vagy lehet időpontot kérni?


Ha valamelyikre valaki tud választ és le is írja, annak előre is köszönöm a segítségét! :)



#Miskolc #plazma #plazmadonor #plazmadonor miskolc #plazma miskolc
2017. ápr. 16. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Utána, készpénzben. Az ára fentvan a honlapon. Nem fáj jobban, mint egy véradás, kell véradás úgyis plazmaadás előtt, szóval azon úgy is túl kell esni. Amúgy a honlapon MINDEN fentvan
2017. ápr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Pécsen szoktam plazmát adni,de volt ott egy lány Miskolcról betanulni.A pénz itt 3500/alkalom ha sikerül levenni a teljes mennyiséget.Minden harmadik alkalom után 4000 forintot adnak.A pénzt a vétel után azonnal megkapod.Hogy mennyire fáj?Én elötte 30 alkalommal adtam már vért is tehát volt egy kis rutinom.Ez a tű beszúrásától függ.Volt olyan,hogy nem éreztem szinte semmit,de olyan is előfordult,hogy kellemetlen volt,fájt egy kicsit.Persze a férfias büszkeség tiltja,hogy ezt szóvá tedd.A Miskolci lány egyébként ügyes volt.

Pécsen csak előre egyeztetett időpontra lehet menni,de elég rugalmasak,tudsz változtatni,ha valami közbe jön.

Tehát sokat várni nem kell mert időre mész viszont minden plazmaadásra szánj legalább egy órát az utázáson kívűl.Az első alkalom a vizsgáltokról szól majd,ekkor még nem adhatsz plazmát.Ha megfelesz egy hét múlva mehetsz az első bökésre.

Adnék egy-két jótnácsot.

Ezeket a dolgogat ott is elmondják majd én csak megerősítem.

Elötte,sőt már a megelöző napon is igyál sok folyadékot ami nem kávé,tea,alkohol.

Aznap és már elötte lévő napon se egyél olyat ami a koleszterin szintet emeli.Általában a zsíros ételeket,tojást,majonézt emelik ki.

Ezt vedd komolyan mert nem lehet elsumákolni.

Ha valaki úgy megy oda,hogy nem tartja be ezeket akkor három eset lehetséges.

Az első és legritkább,hogy nem számít mit eszik és mennyit iszik,minden rendben van.

A második,hogy a kifolyolyó plazmán meglátják ,hogy zsíros (mert látható) leállítják a plazmavételt és a páciens szégyenkezve elkulloghat.

A harmadik,ha nem iszol eleget van rá esély,hogy rosszúl leszel.Eddig 11 plazmaadáson vagyok túl,de még nem volt olyan alkalom,hogy ne láttam volna félhalott állapotban lévő embereket akik azt hitték,hogy így is menni fog.Hát nem ment.

A pénz miatt pedig ne legyen rossz érzésed,MINDENKI a pénzért megy plazmát adni,ha nem így lenne akkor nem kellene véradókat toborozni.

Ez egy üzlet,ha nem az lenne nem vállalkozó csinálná.

Sok sikert!

Ha lenne még kérdésed ne fogd vissza magad.

2017. ápr. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a "kifolyolyo" kifolyó lett volna.
2017. ápr. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a plazma mentette meg az életem !!! Ha mód lenne rá szívesen adnék ,de sajnos egy olyan ritka betegségből gyógyultam ,hogy ez nem lehetséges ...Ez a dolog nem a pénz szerzésről szól(na) ...hisz mi az a 3500 ft ?? Senki nem lesz beljebb tőle .. HA mód lenne rá ezerszeresen hálálnám meg ,hogy Élhetek !
2017. ápr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na jó.Kicsit eltúloztam.Nem mindenki csak a pénzért megy,de nagyon sokan igen.Jótékonyságból senki sem megy el hetente kétszer ami havonta legalább nyolc alkalom.És a változó összeg miatt kb.30000 forint.Tavaly még sokkal többet fizettek,de jött valami korlátozás a fizethető összegről és levitték 3500 forintra.Meg is csappant a plazmaadók száma.
2017. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)

Legfőképpen a másodiknak.,, És örülök, hogy a negyedik hozzászóló életét megmentették! :)

2017. ápr. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!